Uwaga! Zmiana w repertuarze - 25 czerwca (niedziela)!

14

Szanowni Widzowie!

Uprzejmie informujemy, że z przyczyn niezależnych od Teatru, ze względu na nagłą chorobę jednego z aktorów, w najbliższą niedzielę tj. 25 czerwca 2017 r. o godz. 12 nie będziemy mogli pokazać Państwu zaplanowanego przedstawienia „Księga dżungli”. Ponieważ do tego spektaklu jest zaangażowany cały zespół artystyczny Arlekina, wyjątkowo - nie istnieje możliwość organizacji zastępstwa. Bilety zakupione wcześniej na ten dzień, zachowują jednak ważność. W zamian zapraszamy wszystkich Państwa na przedstawienie pt. „Czerwony Kapturek” w reż. Waldemara Wolańskiego.

Dodatkowo przed niedzielnym spektaklem witać Was będą nasi aktorzy w kostiumach Arlekinów, a na sali kameralnej (przed spektaklem i w przerwie) będzie można zobaczyć, dotknąć, popróbować naszych lalek teatralnych, których meandry animacji i historię przybliżą Państwu nasi artyści.

Osoby, które w związku ze zmianą tytułu zdecydują się zwrócić bilety, mogą to zrobić w kasie biletowej teatru 22, 23 oraz 25 czerwca 2017 r. (czwartek, piątek, niedziela). Kasa otwarta jest w dni powszednie w godz. 8.30-15.30, natomiast w niedzielę - na dwie godziny przed spektaklem.
W razie pytań, czy wątpliwości, prosimy o kontakt telefoniczny 42 632 58 99.

Za zmianę przepraszamy i zapraszamy do Arlekina!

Dyrekcja i Zespół Teatru Lalek Arlekin im. H. Ryla w Łodzi
Łódź, dn. 22 czerwca 2017